فراخوان ارائه توانمندیهای شرکتهای دانش بنیان در حوزه کاربرد هوش مصنوعی در حوزه مدیریت سلامت، دارو و بیمه

19 دی 1402

🌀 پتانسیل هوش مصنوعی برای متحول کردن پزشکی و بهبود زندگی انسان واقعاً شگفت‌انگیز است!  در مراقبت های بهداشتی درمانی، هوش مصنوعی در حال تجزیه و تحلیل تصاویر پزشکی است تا سرطان را زودتر و دقیق تر از پزشکان به تنهایی تشخیص دهد.  مدل‌های یادگیری ماشینی همچنین می‌توانند بیماران را در زمان واقعی نظارت کنند و اورژانس‌های پزشکی را قبل از وقوع پیش‌بینی کنند و جان انسان‌ها را نجات دهند.  وقتی نوبت به کشف دارو می رسد، هوش مصنوعی ترکیبات و اهداف دارویی کاملاً جدیدی را از طریق تجزیه و تحلیل مجموعه داده های عظیم فراتر از آنچه که انسان می تواند پردازش کند، کشف می کند.  این می تواند تولید داروهای جدید پیشگامانه را تسریع کند.  و در بیمه، هوش مصنوعی فرآیندهای دستی زمان‌بر را خودکار کرده و کمک‌های 24 ساعته به مشتریان ارائه کند و حتی نشانه‌های ظریف کلاهبرداری را در اوایل تشخیص دهد.

  یعنی چقدر باحاله  هوش مصنوعی در حال حاضر بیماران را نجات می‌دهد، درمان‌های پیشرفته را کشف می‌کند، پزشکی را شخصی‌تر می‌کند، و عملکردهای مهم بیمه پشت صحنه را با سرعتی بسیار سریع‌تر از آنچه بشر می‌توانست به دست آورد، بهینه کند.  همانطور که هوش مصنوعی در سال‌های آینده به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، گمان می‌رود تشخیص، داروها و فرآیندهای پزشکی به‌طور تصاعدی افزایش یابد، به گونه‌ای که امروز حتی نمی‌توانیم آن را تصور کنیم.  امکانات برای بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی درمانی و نتایج در سطح جهانی بسیار زیاد است.  این تأثیرات مثبت خالص، نشان می‌دهد چرا حمایت از توسعه هوش مصنوعی ایمن و اخلاقی باید به عنوان یک اولویت در حرکت رو به جلو باقی بماند!

🌀از این رو، آی هاب (بنیان نوآوری هوش مصنوعی) اولین کنگره کاربردهای هوش مصنوعی در مدیریت سلامت، دارو و بیمه را برگزار می‌کند. این کنگره در تاریخ 19 دی 1402 از ساعت 9 صبح در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد. محورهای اصلی کنگره عبارتند از: بیمارستان هوشمند و رباتیک، پزشکی دقیق و پژوهش‌های دارویی، مدیریت هوشمند بهداشت و بیماری‌های واگیردار و مدیریت بیمه سلامت.

 همچنین پاویون اختصاصی ارائه توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه هوش مصنوعی و سلامت به صورت حضوری و مجازی (متاورس متاهاب) برگزار خواهد شد.

🌀 علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبسایت آی هاب مراجعه کنند.

 🔗 https://iai-hub.com

 🔗 B2n.ir/IAI-Hub

https://www.instagram.com/p/C0eC-5hNpgO/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==


سپاس از همراهان سفر افتتاحیه دفتر گیلان انجمن زنان کارآفرین
19 آذر 1402